Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Značka Hanes

Hviezdna značka praktického oblečenia

Hanes vyrába kvalitné a pohodlné oblečenie na bežné nosenie, športové i pracovné kúsky s dôrazom na aktuálne trendy a pohodlie nositeľov. Odevy v dámskych, pánskych a detských veľkostiach radi nosia aj americké hviezdy.

Značka Hanes bola založená v roku 1901 v USA. Ako prvá sa zamerala na reklamný textil. Je synonymom množstva farebných kombinácií, materiálov a trendových strihov. 

Spoločnosť Hanesbrands, ktorá ju v súčasnosti zastrešuje, má vo svojom portfóliu aj značky spodného a športového oblečenia ako Champion, Playtex, Bali, Maidenform, Flexees, JMS/Just my size, Wonderbra a Gear for Sports či medzinárodné značky Zorba, Sol y Oro, Rinbros, Track N Field a Ritmo. Reklamnými tvárami spoločnosti boli v minulosti napríklad: Michael Jordan, Jackie Chan, Jennifer Love Hewitt, Mathew Perry, Kevin Bacon, Christina Applegate, Charlie Sheen a ďalší.

Až 90 % amerických domácností vlastní aspoň 1 kúsok značky Hanes. Ak aj vy chcete zažiť kúsok Ameriky vo svojom šatníku, stačí pozrieť nášho e-shopu a vybrať si z pestrej ponuky.Pod značkou Hanes sa vyrábajúPodobné značky

Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Evka Martonikova
EVKA
MARTONÍKOVÁ
Manager
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0917 620 555
  evka@lajka.sk

Objednajte si najskôr vzorky

Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

Vyžiadať vzorky je jednoduché...


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto