Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Značka Gildan

Svetový výrobca oblečenia na každý deň

Značka Gildan je jedným z najznámejších svetových dodávateľov kvalitných odevov pre celú rodinu. Sú vhodné na každodenné nosenie, šport aj ako pracovné oblečenie.

Značka je súčasťou koncernu značiek patriacich spoločnosti s rovnomenným názvom - Gildan. Jej centrála sídli v kanadskom Montreale, ale pobočky nájdete po celom svete. Zamestnáva viac ako 43 000 ľudí. Pri svojom podnikaní kladie spoločnosť dôraz na tímovú prácu, ochranu životného prostredia, dynamické služby a neustále zlepšovanie. Pre značku je charakteristická aj prísna kontrola kvality. Ako tvrdí, je pre ňu výhodnejšie všetko robiť čo najlepšie, hneď od začiatku.

Sortiment sa skladá z tričiek, mikín, športového oblečenia, spodnej bielizne či ponožiek. Konfekčné veľkosti začínajú detskými číslami a končia až pri veľkosti 2XL. Klasické strihy aj najnovšie módne trendy nájdete v ich bohatej ponuke hýriacej všetkými farbami.Pod značkou Gildan sa vyrábajúPodobné značky


Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Evka Martonikova
EVKA
MARTONÍKOVÁ
Manager
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0917 620 555
  evka@lajka.sk

Objednajte si najskôr vzorky

Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

Vyžiadať vzorky je jednoduché...


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto