Značka Fruit of the Loom

Značka Fruit of the Loom

Najstaršia značka reklamného textilu

Značka Fruit of the Loom už viac ako 160 rokov vyrába vysoko kvalitné reklamné oblečenie. V jej “šatníku” nájdete 97 rôznych štýlov oblečenia, ktoré vyrába v 51 farebných odtieňoch. Odevy z jej kolekcie využijete ako pracovné oblečenie, na reklamu, šport, firemný teambuilding, zaslúženú dovolenku aj pre deti do školy.

Fruit of the Loom v preklade znamená “plody z tkáčstva”. A tkáčske schopnosti tejto značky sú naozaj skvostom. Značka si na vlastných plantážach v Maroku pestuje najkvalitnejšiu bavlnu. Sama ju spracováva a tká z nej materiál vytvorený špeciálne pre reklamné oblečenie. Oveľa lepšie drží potlač, nežmolkuje sa, veľmi ľahko sa perie a má dlhšiu životnosť. Vďaka tomu si značka získala dôveru a obdiv miliónov spokojných zákazníkov po celom svete. 

Denne vyrobí 2,2 milónov kusov oblečenia. Vo svojich skladoch má k okamžitej distribúcii až 50 miliónov kusov oblečenia. Aj preto patrí k nauznávanejším značkám na svete. Hoci bola značka Fruit of the Loom založená v USA, pred 30-timi rokmi vstúpila na európsky trh a dnes je tu lídrom v oblasti pracovného a voľnočasového oblečenia s potlačou.Pod značkou Fruit of the Loom sa vyrábajúPodobné značky


Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Nikola Králiková
OBCHODNÉ
ODDELENIE
-
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0948 880 898
  obchod@lajka.sk


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto