Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Značka Fruit of the Loom

Najstaršia značka reklamného textilu

Značka Fruit of the Loom už viac ako 160 rokov vyrába vysoko kvalitné reklamné oblečenie. V jej “šatníku” nájdete 97 rôznych štýlov oblečenia, ktoré vyrába v 51 farebných odtieňoch. Odevy z jej kolekcie využijete ako pracovné oblečenie, na reklamu, šport, firemný teambuilding, zaslúženú dovolenku aj pre deti do školy.

Fruit of the Loom v preklade znamená “plody z tkáčstva”. A tkáčske schopnosti tejto značky sú naozaj skvostom. Značka si na vlastných plantážach v Maroku pestuje najkvalitnejšiu bavlnu. Sama ju spracováva a tká z nej materiál vytvorený špeciálne pre reklamné oblečenie. Oveľa lepšie drží potlač, nežmolkuje sa, veľmi ľahko sa perie a má dlhšiu životnosť. Vďaka tomu si značka získala dôveru a obdiv miliónov spokojných zákazníkov po celom svete. 

Denne vyrobí 2,2 milónov kusov oblečenia. Vo svojich skladoch má k okamžitej distribúcii až 50 miliónov kusov oblečenia. Aj preto patrí k nauznávanejším značkám na svete. Hoci bola značka Fruit of the Loom založená v USA, pred 30-timi rokmi vstúpila na európsky trh a dnes je tu lídrom v oblasti pracovného a voľnočasového oblečenia s potlačou.Pod značkou Fruit of the Loom sa vyrábajúPodobné značky


Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Evka Martonikova
EVKA
MARTONÍKOVÁ
Manager
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0917 620 555
  evka@lajka.sk

Objednajte si najskôr vzorky

Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

Vyžiadať vzorky je jednoduché...


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto