Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Ochrana osobných údajov

Informácie o zákazníkoch sú uchovávané v súlade s platnými zákonmi Slovenskej Republiky. Všetky údaje získané od zákazníkov užívame výhradne pre vnútornú potrebu spoločnosti a neposkytuje ich tretím osobám. Externý dopravca a učtovnícka firma sú jediné výnimky, ktorým sú osobné údaje zákazníkov predávané v minimálnom rozsahu, ktorý je nutný pre bezproblémové doručenie tovaru a vedenie učtovníctva. Osobné údaje zákazníkov sú plne zabezpečené proti zneužitiu.

Ochranné známky

Názov LAJKA a Logo s vyobrazením psíka sú sú registrované známky spoločnosti zapísané do registra ochranných známok podľa §12 ods. 1 zákona 55-1997 Z.z. 

Copyright

Tento server je ako v časti tak aj v celku autorským dielom. Výhradné práva na všetky materiály su majetkom prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Žiadna časť tohto tejto ani ostatných stránok (kompletný zoznam), ak nie je uvedené inak, v celku ani v častiach nesmie byť kopírovaná alebo inak prezentovaná bez výslovného súhlasu prevádzkovateľa. Názvy a označenia výrobkov, služieb, firiem a spoločností môžu být registrovanými obchodnými známkami ich vlastníkov.