Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Značka Waterman

Značka pier s francúzskou eleganciou

Waterman vyrába atramentové, guľôčkové perá a pentelky vyznačujúce sa vysokou spoľahlivosťou. Dokonca aj vo vysokých nadmorských výškach môžete s nimi bez problémov písať. Niektorí ich označujú za “Ferarri” medzi písacími potrebami.

Za zrodom značky stojí pero s vytekajúcim atramentom, kvôli ktorému podnikateľ Lewis Edson Waterman prišiel o svoj obchod. To ho naštartovalo k tomu, aby vynašiel prvé spoľahlivé plniace pero. Nechal si ho patentovať v New Yorku v roku 1883. O rok neskôr založil firmu s názvom “Spoločnosť ideálneho pera”, no od roku 1888 nesie názov Waterman. V roku 1926 sa spoločnosť usadila o Francúzsku, ktoré je jeho domovom dodnes. 

Perá tejto značky navrhujú významné osobnosti z oblasti dizajnu. Perá sa vyrábajú ručne z najkvalitnejších ušľachtilých materiálov. Žiadne dve perá tejto značky nie sú rovnaké. Odlišujú sa svojou osobnosťou a funkciami. Spoločnosť tiež neustále investuje do inovácií, vďaka čomu dokáže perami zapôsobiť, prekvapiť a potešiť ľudí na celom svete, vrátane Slovenska. 

Ak si chcete z písania urobiť výnimočný zážitok pre seba, svojich blízkych alebo obchodných partnerov, môžete perá Waterman objednať z nášho e-shopu.


Pod značkou Waterman sa vyrábajúPodobné značky


Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Image title
LINDA
VACLAVÍKOVÁ
Senior manager
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0949 852 939
  linda@lajka.sk

Objednajte si najskôr vzorky

Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

Vyžiadať vzorky je jednoduché...


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto