Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Značka Parker

Svetoznámy výrobca exkluzívnych pier

Značka Parker je najslávnejším výrobcom pier na svete. V jej portfóliu nájdete exkluzívne plniace i guľôčkové perá. Sú obľúbené u vrcholových manažérov, firiem, politikov i akademikov. Charakteristickým znakom pier Parker je prepracovaný dizajn, kvalitné materiály a neustále inovácie s využívaním atramentu.

Perá Parker sa vyrábajú od roku 1888. Ich otcom je Goerge Saffod Parker. Chudobný učiteľ, ktorý predával študentom perá značky John Holland, aby vôbec prežil. Nebol s nimi však spokojný a preto začal vymýšľať vlastné pero. Vynálezom plniaceho pera zmenil písanie v čase, keď jeho najväčším problémom boli lámajúce sa perá a presakujúci atrament. V roku 1894 si patentoval pero s názvom Lucky Curve, ktoré obsahovalo bombičku zabraňujúcu vytekaniu atramentu. 

Dodnes je značka Parker synonymom atramentového pera. Nie však obyčajného, ale prvotriedneho, ktoré podpisuje najvýznamnejšie svetové zmluvy a zákony. Perom Parker 51 podpísal generál Eisenhower kapituláciu Nemecka v 2. svetovej vojne. A. C. Doyle ním napísal poviedky o Sherlockovi Holmesovi. Od roku 1962 je značka Parker výhradným dodávateľom pier a atramentu pre britskú kráľovskú rodinu.


Pod značkou Parker sa vyrábajú


Podobné značky


Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Evka Martonikova
EVKA
MARTONÍKOVÁ
Manager
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0917 620 555
  evka@lajka.sk

Objednajte si najskôr vzorky

Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

Vyžiadať vzorky je jednoduché...


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto