Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Značka Balmain

Značka francúzskeho kráľa módy

Okrem módnych kúskov zo svetových mól značka vyrába aj dámske a pánske oblečenie na každý deň, kabelky, okuliare i ďalšie značkové reklamné predmety.

Balmain je francúzka módna značka založená v roku 1945. Talentovaný návrhár Pierre Balmain pracoval pre Christiana Diora a Givenchy. Ako 31-ročný sa rozhodol osamostatniť a vybudovať vlastný módny dom.


Jeho prvá kolekcia zožala v Paríži veľký úspech. Z neznámeho návrhára sa stal “kráľ francúzskej módy”. Medzi jeho zákazníčky patrili členky kráľovských dvorov z celého sveta i slávna Brigitte Bardot. V roku 1949 priniesol na trh svoj prvý parfum - Jolie Madam. Postupne sa značka rozširovala o nové produkty.


Balmain vdýchol značke pevné základy, ktoré sa dodnes snažia jeho nasledovníci zachovávať. Je pre ňu charakteristická elegancia a jednoduchosť, ktorá je nadčasová, vyžaruje štýl a vytvára očarujúci vzhľad. Odmieta používanie veľkého množstva vzorov. Uprednostňuje rafinované strihy a extrémny zmysel pre detail. Všetky tieto vlastnosti značka preniesla aj do výroby originálnych reklamných predmetov, ktoré nájdete aj v našej ponuke.


Pod značkou Balmain sa vyrábajúPodobné značky


Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Gabika Šintajová
GABIKA
ŠINTAJOVÁ
Junior manager
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0948 860 127
  gabika@lajka.sk

Objednajte si najskôr vzorky

Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

Vyžiadať vzorky je jednoduché...


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto