Potlač reklamných predmetov

Potlač reklamných predmetov

Vybrať tú najvhodnejšiu potlač si vyžaduje obšírne znalosti o jednotlivých technológiách potlače a ich možnostiach. Nevyhnutný je aj pohľad z ekonomickej stránky. Dôležité je aj to, aký motív chcete natlačiť. Či máte v pláne tlačiť plnofarebný obrázok alebo len jednoduché jednofarebné logo. Najskôr potrebujeme vedieť, čo budete chcieť potláčať. Dôležitý je pre nás materiál, tvar výrobku a tiež motív, ktorý chcete mať na predmete. Tieto základné parametre nám pomôžu vybrať technológie, ktorými je potlač možná. Napríklad vyšívať na perá je nezmysel. 
Na rad prichádza ekonomická stránka zákazky. Dôležitý je počet kusov. Sú techniky, pri ktorých je náročná príprava na začiatok tlače, ale náklady na potlač 1 ks sú minimálne. Opakom sú - vo väčšine prípadov - digitálne tlačiarne, pri ktorých je príprava minimálna, ale náklady na tlač sú vyššie ako v prvom prípade. Do hry vstupujú aj ďalšie faktory ako je trvácnosť, vzhľad, veľkosť tlače a pod.

Kalendáre s potlačou
Kalendáre
Vyberte si kalendár pre svoju firmu a u nás vám dotlačíme logo spoločnosti s kontaktnými údajmi

Čo všetko vieme potlačiť?

Ak máte jasnú predstavu o tom, čo potrebujete tlačiť, skúste preklikať náš katalóg, v ktorom sa snažíme obsiahnuť naše portfólio komplexne alebo nám napíšte. Nižšie nájdete informácie o najčastejšie potláčaných reklamných predmetoch a v nasledujúcom odkaze podrobne rozpísané technológie tlače.

Akými technológiami potláčame

Nažehľovanie
Nažehľovanie
Flex a Flock sú jednoducho nažehľovacie fólie, ktorými je možné robiť potlač už od jedného kusu. Výhodou sú rôzne efekty fólií, ako sú trblietky, flitre, holografické či metalické efekty.
Sublimačná tlač
Sublimačná tlač
Najčastejšie sa používa pri malých počtoch opakovaní. Nájdete ju na hrnčekoch, tričkách, uterákoch a pod.
Sieťotlač
Sieťotlač
Oplatí sa pri viacnásobnom opakovaní potláčaného motívu. Robia sa ňou igelitové tašky, ale aj nákupné či papierové. Najčastejším tovarom je ale reklamný textil, ale aj dáždniky.
Tampónová tlač
Tampónová tlač
Uplatnenie nachádza pri drobných reklamných predmetoch aj s nerovným povrchom, ako sú perá, ceruzky, zapaľovače alebo kľúčenky.
Gravírovanie
Gravírovanie
Elegantné označenie kovových, drevených alebo sklených predmetov. Možné už od jedného kusu (venovania, výročia a pod.). Nájdete ho na kovových perách, pohároch, vizitkároch a pod.
Strojové vyšívanie
Strojové vyšívanie
Strojovú výšivku používame najmä na textile (tričkách, mikinách, šiltovkách, polokošeliach) a froté výrobkoch, ako sú župany, uteráky a osušky.
Razba
Razba
Môže ísť o razbu za tepla, ktorá robí reliéfnu potlač alebo sa k nej pridá metalická fólia, a tým sa dá motív zafarbiť dozlata, strieborna a inak, podľa farby fólie.
UV tlač
UV tlač
Vhodná pri plnofarebnej tlači drobných predmetov. Vďaka priamej tlači odpadá zložitá technická príprava, čo sa priaznivo prejavuje na cene.


Kontaktujte nás
Vyplňte nasledujúce údaje
Formulár obsahuje chyby

Prepíšte slovo 'lajka'
(antispam ochrana)


Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Nikola Králiková
OBCHODNÉ
ODDELENIE
-
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0948 880 898
  obchod@lajka.sk


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto