Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Reklamná agentúra


Pomáhame predávať a robíme imidž

Poslaním našej reklamnej agentúry je dlhodobo poskytovať kvalitné služby a produkty v oblasti reklamy a marketingu. Navrhovať riešenia primerané potrebám klienta s dôrazom na čo najvyššiu efektivitu. Pri ich realizácii prekračovať klientove očakávania a príjemne ho prekvapiť.

Výroba reklamy
Výroba reklamy abedecne katalog

Ide o široký pojem, ktorý zahŕňa takmer všetko od výroby reklamnej tabule až po vytlačenie vizitky. Pre lepšiu orientáciu sme pripravili abecedný katalóg všetkých produktov, ktoré pre vás v Lajke ponúkame

     Produkty


     Tlačiarenské službyTlaciaren

     Vo výrobe tlačovín a prospektov sme doma od nášho vzniku. Spolu s dlhoročnými skúsenosťami ponúkame kvalitnú tlač aj výborné ceny. Tradičné technológie sme nahradili modernými.

     Tlačiarne


     Grafické štúdioGraficke studio

     Profesionálne grafické úpravy a návrhy reklamných materiálov nie sú len o estetickom cítení a harmónií farieb. Súčasťou grafických návrhov je aj poradenstvo. Pripraviť pre vás grafiku je pre nás hračkou.

     Štúdio


     Reklamné predmetyReklamne predmety

     S reklamnými predmetmi sa zaoberáme od roku 2006 kedy sme spustili náš prvý e-shop. Predávame a potláčame darčeky z katalógovej ponuky. Takisto sa venujeme aj zákazkovej výrobe reklamných predmetov na mieru.

     Prezenty

     Vonkajšia reklama
     Vonkajsia reklama

     Zaberá veľmi podstatnú časť samotnej reklamy. Od malých stojanov, nápisov na budovách až po billboardy a i. Je použiteľná pre interiér aj exteriér. S radosťou označíme vašu prevádzku alebo k vám privedieme zákazníkov.

     Outdoorová

     Marketingové akcie

     Na každú príležitosť sa nájde vhodná reklama. Oslovte nás s dopytom alebo sa aspoň inšpirujte a spravte si zoznam toho, na čo by ste nemali zabudnúť. Na konferencie pre vás prichystáme bloky na písanie, visačky, plagáty či dostatok vizitiek.

     Robíme komplexný reklamný servis

     Firmám zabezpečujeme propagáciu podľa predmetu ich podnikania a dodávame im špecifické reklamné produkty a služby. Napríklad pivárňam a pubom podpivníky, lekárňam igelitky, penziónom pohľadnice atď. Skrátka, pre každého to, čo je mu vlastné. Pozrite si náš program pre spoločnosti zo segmentu HoReCa alebo pre výrobné či obchodné firmy... pozrieť kompletný zoznam.


     Poradím vám?

     Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
     Evka Martonikova
     EVKA
     MARTONÍKOVÁ
     Manager
       
     Po-Pia: 8:00-16:00 h.

        0917 620 555
       evka@lajka.sk

     Objednajte si najskôr vzorky

     Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

     Vyžiadať vzorky je jednoduché...


     Viete že..? Objednávku v hodnote nad
     50 €
     vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

     Vytvorte si konto

     Získate:
     • prehľad o stave objednávky
     • prístup k histórii objednávok

     Vytvoriť konto