Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Reklamná agentúra

Pomáhame predávať a robíme imidž

Poslaním našej reklamnej agentúry je dlhodobo poskytovať kvalitné služby a produkty v oblasti reklamy a marketingu. Navrhovať riešenia primerané potrebám klienta s dôrazom na čo najvyššiu efektivitu. Pri ich realizácii prekračovať klientove očakávania a príjemne ho prekvapiť.

Výroba reklamy
Výroba reklamy abedecne katalog

Ide o široký pojem, ktorý zahŕňa takmer všetko od výroby reklamnej tabule až po vytlačenie vizitky. Pre lepšiu orientáciu sme pripravili abecedný katalóg všetkých produktov, ktoré pre vás v Lajke ponúkame

     Produkty


     Tlačiarenské službyTlaciaren

     Vo výrobe tlačovín a prospektov sme doma od nášho vzniku. Spolu s dlhoročnými skúsenosťami ponúkame kvalitnú tlač aj výborné ceny. Tradičné technológie sme nahradili modernými.

     Tlačiarne


     Grafické štúdioGraficke studio

     Profesionálne grafické úpravy a návrhy reklamných materiálov nie sú len o estetickom cítení a harmónií farieb. Súčasťou grafických návrhov je aj poradenstvo. Pripraviť pre vás grafiku je pre nás hračkou.

     Štúdio


     Reklamné predmetyReklamne predmety

     S reklamnými predmetmi sa zaoberáme od roku 2006 kedy sme spustili náš prvý e-shop. Predávame a potláčame darčeky z katalógovej ponuky. Takisto sa venujeme aj zákazkovej výrobe reklamných predmetov na mieru.

     Prezenty

     Internetové stránky
     Interentove stranky a eshopy

     Môžeme vám spraviť jednoduchú prezentáciu na internete, imidžové firemné stránky, webovú stránku, ktorá k vám privedie nových zákazníkov alebo e-shop, ktorý prináša zisk a predáva nonstop.

     Webstránky

     Vonkajšia reklama
     Vonkajsia reklama

     Zaberá veľmi podstatnú časť samotnej reklamy. Od malých stojanov, nápisov na budovách až po billboardy a i. Je použiteľná pre interiér aj exteriér. S radosťou označíme vašu prevádzku alebo k vám privedieme zákazníkov.

     Outdoorová

     Marketingové akcie

     Na každú príležitosť sa nájde vhodná reklama. Oslovte nás s dopytom alebo sa aspoň inšpirujte a spravte si zoznam toho, na čo by ste nemali zabudnúť. Na konferencie pre vás prichystáme bloky na písanie, visačky, plagáty či dostatok vizitiek.

     Robíme komplexný reklamný servis

     Firmám zabezpečujeme propagáciu podľa predmetu ich podnikania a dodávame im špecifické reklamné produkty a služby. Napríklad pivárňam a pubom podpivníky, lekárňam igelitky, penziónom pohľadnice atď. Skrátka, pre každého to, čo je mu vlastné. Pozrite si náš program pre spoločnosti zo segmentu HoReCa alebo pre výrobné či obchodné firmy... pozrieť kompletný zoznam .


     Potrebujete sa poradiť alebo vypracovať cenovú ponuku? Oslovte ma!
     Katka

     Katka Lášticová

     Senior Manager
     Reklamné predmety a potlač


     Prečo spolupracovať s našou reklamnou agentúrou

     V reklame pôsobíme od roku 2003. Viac než 10 ročné skúsenosti zúročíme aj pri vašom zadaní. Okrem toho získate:

     • Dopravu tovaru nad 100 € zadarmo,
     • nižšie ceny pri pravidelných objednávkach,
     • zľavu na nákup reklamných predmetov,
     • malý darček ku každej objednávke.
     Spýtajte sa!

     O všetkých výhodach vás radi poinformujeme.

     Prihláste sa do newsletteru