Objednávky s doručením do Vianoc prijímame do pondelka 18. 12. 2017 do 7.00 hod. Na termíny dodania po tomto dátume sa informujte.
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Reklamné bloky

Vyrobíme vám reklamné bloky s vlastnou potlačou. Rýchlo a lacno.

Image title
Reklamné bloky v našej reklamnej agentúre potláčame od roku 2003.
Viac než 10
ročné skúsenosti zúročíme aj pri vašej zákazke.

  • Náhľad v cene
  • Zľava v e-shope
  • Doprava zadarmo


Bloky na písanie v rôznych formách sú častým nosičom reklamy. Sú praktickými reklamnými predmetmi s vysokou úžitkovou hodnotou v kanceláriách aj domácnostiach. Tešia sa všeobecnej obľube. Ponúkame nasledujúce typy:


Pri objednávke zápisníkov cez e-shop máte dopravu zadarmo

Predávame notesy v plastových doskách, zopnuté špirálovou väzbou, s gumičkou alebo perom, vhodné na reklamnú potlač.
Kompletnú ponuku si môžete pozrieť v internetovom obchode spolu s ostatnými reklamnými predmetmi. Pri objednávke nad 50 € vám reklamné bloky doručí kuriér bezplatne priamo do firmy. Nie je nad čím premýšlať. Doprava už lacnejšia nebude.

Kliknite na ReklamnePredmety.sk/zapisniky

Aké bloky sú pre vás najvhodnejšie?

LajkaReklama niečo stojí, preto je voľba skúseného partnera dôležitým rozhodnutím. Poraďte sa s našimi odborníkmi, aké riešenie bude pre vás najefektívnejšie. Zohľadníme priority vašej firmy a poradíme postup, aby sa vám vynaložené investície vrátiliSpoločne nájdeme optimálnu cestu k vašim cieľom. 

Rozmyslite si, koľko kusov vaša firma potrebuje, ich veľkosť a počet listov. Bežné sú formáty A4, A5, A6. Ak uvažujete o viacerých rozmeroch, dajú sa navzájom kombinovať, čím ušetríte peniaze pri tlači. Farebnosť potlače vám odporučíme podľa loga. Čím vyšší je náklad, tým sú ceny nižšie.

Vyskúšajte spoluprácu, ktorá vás prekvapí mnohými výhodami

Na reklamné bloky pripravíme nezáväznú cenovú ponuku podľa vašich potrieb. Ceny aj termíny vieme dohodnúť individuálne. Po odsúhlasení objednávky vypracujeme grafický návrh a zašleme vám ho na schválenie mailom. Prípadné korektúry či úpravy budeme robiť až do chvíle vašej úplnej spokojnosti. Schválený a vami odsúhlasený finálny návrh zrealizujeme pružne a promptne.Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Gabika Šintajová
GABIKA
ŠINTAJOVÁ
Junior manager
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0948 860 127
  gabika@lajka.sk

Objednajte si najskôr vzorky

Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

Vyžiadať vzorky je jednoduché...


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto