Objednávky s doručením do Vianoc prijímame do pondelka 18. 12. 2017 do 7.00 hod. Na termíny dodania po tomto dátume sa informujte.
Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Tlačiareň

Tlačiarenské služby

Vyznať sa v ponuke technológií tlače nie je pre bežného zákazníka, ktorý potrebuje vytlačiť napríklad reklamné letáky, vôbec ľahké. Je to tvrdý oriešok. Na to sme tu my, aby sme poradili s výberom toho najlepšieho riešenia. Na základe vašej predstavy a technických možností vyberieme optimálny spôsob, ako dosiahnuť skvelý výsledok. Dbáme na kvalitu, ale aj na zachovanie čo najnižšej ceny.

Ofsetová tlač
Ofsetová
Od akého množstva je cena za kus výhodná a čo už nezvládne digitál
Veľkoplošná tlač
Veľkoplošná
Aké typy materiálov a do akých maximálnych rozmerov ich vieme potlačiť
Digitálna tlač
Digitálna
V ktorých prípadoch sa oplatí tlačiť digitálne a kedy je lepší ofset
Vysoká kvalita produkcie a verné farby sú už povinnou výbavou pri ponuke služieb v oblasti tlače. O úspechu vašej tlačenej reklamy často rozhoduje načasovanie, umiestnenie, vhodná grafika, jasný obsah a nie prázdne frázy. Neváhajte sa rozhodnúť pre naše tlačiarne.

Veľkoplošná digitálna tlač

Výstupom z veľkoformátovej tlače je obrovské množstvo produktov. Tými najčastejšími sú, samozrejme, samolepky, plagáty, reklamné plachty, tlač billboardov, ale robíme aj obrusy, vlajky, tapety na steny či rôzne nažehľovačky. Inšpirácie, ako využiť naše tlačiarne, získate v nasledujúcich odkazoch:


Obrátiť sa na nás môžete aj s inštaláciou reklamy

   Hárková digitálna a ofsetová tlač

   Ponúkame ofsetovú aj digitálnu tlač, čím pokrývame tlač malých aj veľkých nákladov. Vieme vám ju ponúknuť za skvelé ceny. Okrem výroby vám zabezpečíme aj grafické návrhy. Vyberte si zo širokej ponuky. Nižšie vyberáme najobľúbenejšie typy tlačovín. Prečítajte si o hárkovej tlači.

   Okrem prospektov, ktorými sa firma prezentuje, máme v ponuke aj množstvo hospodárskych tlačív (Merkantil). Samoprepisovacie bloky, objednávkové formuláre, dodacie listy s vaším logom. Medzi obchodnými tlačovinami nájdete obálky či hlavičkové papiere. Z obalov robíme, napríklad, papierové zakladače so záložkou alebo šanóny. Kompletné portfólio nájdete v našom katalógu.

   Technológie tlače

   Každá z tlačových techník je výhodná za iných okolností. Najčastejšie sa stretávame s ofsetom. Tento typ sa používa na knihy, časopisy, informačné brožúry. Digitálna tlač slúži na menšie série letákov, vizitky, plagáty. Väčšie formáty ako SRA3 (zväčšená A3) tlačíme tiež digitálne, ale veľkoformátovou tlačiarňou. Technológiu Flexotlač nájdete hlavne v baliarenskom priemysle. U nás sa s ňou stretnete napríklad pri igelitových taškách a lepiacich páskach. Zobraziť všetky...


   Potlač na reklamné predmety

   Významnou oblasťou printu je aj potlač textilu a reklamných predmetov. Technológie potlačí popisujeme nižšie. V tomto odseku vyberáme najžiadanejšie reklamné predmety, na ktoré robíme potlač. V odkazoch sa snažíme priblížiť vám jednotlivú problematiku a poučiť vás, predtým než sa rozhodnete poslať nám objednávku.


   Techniky potlače

   Spôsobov, ako označiť reklamný textil a predmety, je mnoho. Vybrať ten najvhodnejší je pre laika tvrdým orieškom. Pre nás je to hračka. V nasledujúcich odkazoch rozpisujeme použitie, výhody aj nevýhody jednotlivých spôsobov, ich finančnú aj časovú náročnosť.

   Zobraziť všetky technológie.

   Vytvorte si konto

   Získate:
   • prehľad o stave objednávky
   • prístup k histórii objednávok

   Vytvoriť konto
   Prihláste sa do newsletteru
   Formulár obsahuje chyby