Používaním stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby Viac info

Prítomnosť reklamných predmetov zvyšuje kredit firmy

Veľmi obľúbené sú napríklad perá, zapaľovače, prívesky, dáždniky alebo hrnčeky. Fantázii sa medze nekladú. Reklamné predmety majú svoje opodstatnenie. Potešia a môžu nečakane prekvapiť. Sú často tým prvkom, ktorý rozhodne o nákupe a prinesie zisk. Sú odmenou za nákup, poďakovaním, lákavou výhrou v súťaži, ktorá pritiahne spotrebiteľov a motivuje ich. Sú odplatou alebo darčekom na pamiatku za službu od zákazníka, jeho doporučenie alebo za to, že robí reklamu vašej firme. Nerozdávajte ich zadarmo. Vymeňte ich aspoň za vizitku.

Internetový obchod s reklamnými predmetmi

Listovanie v papierových katalógoch je síce ešte stále obľúbené, ale stratíte ním príliš mnoho času. Vďaka internetovému obchodu si okamžite nájdete to, čo potrebujete. Jednoducho vyselektujete reklamné predmety podľa farby, dostupnosti alebo ceny. Našou vlajkovou loďou je internetový obchod ReklamnePredmety.sk

Značky, ktoré predávame

V predaji máme značkový tovar, známy predovšetkým z reklamnej brandže, ale aj svetové značky s vysokým renomé, ako sú nožíky Victorinox, luxusné perá Charles Dickens, Bailman alebo notoricky známe perá Parker. Z textilu sú to, napríklad Hanes, Guildan, Fruit of the Loom, Stedman, český výrobca textilu Adler a iné.
Vybrať vhodné darčekové predmety v biznis sfére je rovnako ťažké ako v súkromí. Obľube sa tešia praktické reklamné predmety, ktoré sa dajú využiť vo voľnom čase. Viac ako 80 % opýtaných víta darčekové predmety a takmer 50 % respondentov by ich chcelo dostávať častejšie. Je tiež overené, že darček priložený k ponuke zvyšuje záujem urobiť obchod.


Zákazková výroba reklamných predmetov

Vyrábame reklamné predmety na mieru. Dôvody na takúto zákazku sú vo väčšine prípadov nasledovné: buď ide o špecifickú farebnosť podľa Pantone farby, alebo ich kombináciu, vlastný tvar reklamného predmetu, prípadne je potrebná iná špecifická vlastnosť.

Potlač predmetov

Branding reklamných predmetov je veľmi dôležitý. Aby reklamný predmet pripomínal klientovi firmu, ktorá ho obdarovala a spomenul si na ňu, je nutné darček označiť logom. Takto označený predmet umožňuje vytvoriť väzbu pre budúci nákup alebo spoluprácu. Spôsobov, ako umiestniť logo na predmety, je mnoho.

Používame tieto technológie

Zobraziť všetky technológie.

Poradím vám?

Uľahčím vám rozhodovanie a pomôžem s výberom.
Image title
LINDA
VACLAVÍKOVÁ
Senior manager
  
Po-Pia: 8:00-16:00 h.

   0949 852 939
  linda@lajka.sk

Objednajte si najskôr vzorky

Radi vám najskôr zašleme vzorky reklamných predmetov. Kuriér vám doručí vybraný tovar a vy rozhodnete, ktoré potlačíme. Pretože reklamné predmety s potlačou vyrobíme na mieru len a len pre vás. S vašim logom ich nedokážeme predať inej firme. Preto sa nedajú sa bezplatne vrátiť.

Vyžiadať vzorky je jednoduché...


Viete že..? Objednávku v hodnote nad
50 €
vám doručíme bezplatne po celom Slovensku!

Vytvorte si konto

Získate:
  • prehľad o stave objednávky
  • prístup k histórii objednávok

Vytvoriť konto